Domov / Novinky

Flacarp Bivakové led svetlo RGB s prijímačom (FL6-RGB)


Žiadne hodnotenie. Kód: 91282 EAN: 91282 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Na základe prianí a požiadaviek vás, rybárov, prinášame dokonalé LED svetlo. Ide o úplne unikátny výrobok, ktorý svojimi funkciami a parametrami nemá konkurenciu... - multifarebné LED svetlo.
Výrobca: FlacarpFlacarp
Dostupnosť podľa dodávateľa
5 %
Zlacnené z 102,78 € (Naša normálna cena.)
teraz len 97,65 € , plus doprava
(97,65 €/ks)
 
Flacarp Bivakové led svetlo RGB s prijímačom (FL6-RGB)

Príjemná biela, zelená, červená, modrá... zvoľte si farbu a jas, ktoré vám vyhovujú. - integrovaný bezdrôtový príposluch s dosahom až niekoľko sto metrov. Svietidlo je možné využiť aj ako maják pri zavážaní krmiva. - prenos farby, ktorá je nastavená na hlásiči. Máte na hlásiči nastavenú napríklad fialovú? Nie je problém - rovnakou farbou sa vám pri zábere rozsvieti aj LED svetlo. Hneď viete, od ktorého hlásiča máte záber. - 100% kompatibilita. Spolupracuje so všetkými bezdrôtovými produktmi FLACARP: hlásiči, alarmy, príposluchy... - žiadne batérie! Integrovaný výkonný nabíjací Li-Ion akumulátor. Jednoducho dobijete bežnou nabíjačkou na mobil, z auta alebo ľubovoľnej powerbanky. - naozaj 100% vodotesná konštrukcia.

Spadne vám svietidlo do vody - nevadí, dovnútra sa nedostane ani kvapka vody. Testované dlhodobo 1,5 metra pod vodou. Navyše svietidlo "neutopíte", pretože pri páde do vody pláva na hladine. - naša špičková elektronika, vlastný vývoj a výroba v SR, certifikácia v akreditovanej skúšobni - to všetko vám zaistí spoľahlivosť a pružnú reakciu na vaše požiadavky. - jednoduché prichytenie. Svietidlo je vybavené silným neodymovým magnetom. Jednoducho prichytíte k ľubovoľnej železnej konštrukcii alebo zavesíte pomocou pútka. Vodotesná konštrukcia predurčuje toto malé, ale veľmi výkonné LED svetlo nielen na použitie v bivaku, ale môže slúžiť aj ako vonkajšie osvetlenie. Vnútri zabudovaný prijímač bezdrôtového príposluchu umožňuje diaľkové rozsvietenie signalizátormi záberu FLACARP, teda pri zábere. Možno ho diaľkovo ovládať aj príposluchom - na diaľku zapnúť / vypnúť / stlmiť jas. Môže byť využité aj ako maják pri zavážaní krmiva – na diaľku si rozsvietite svetlo označujúce vaše lovné miesto. Svetlo môžete spárovať nielen s hlásičmi, ovládať nielen príposluchom, ale je možné ho prepojiť aj s alarmami FLACARP! Je vybavené výkonnými bielymi LED CREE a RGB diódami, môžete si teda zvoliť ďalšie farebné odtiene.

Napríklad v noci použiť menej rušivé červené svetlo, modré, zelené.... Lahôdkou je možnosť rozsvietenia rovnakej farby, aká je nastavená na hlásičoch. Takže v noci môžete príposluch pokojne vypnúť a už po rozsvietení svetla spoznáte, ktorá hlásič má záber. Svetlo je vybavené silikónovými tesneniami a je vodotesné. Môžete ho používať ako vonkajšie osvetlenie a nie je potrebné sa obávať dažďa. Keď spadne do vody - nevadí. Svetlo je veľmi ľahké a na vode pláva - nemusíte sa báť, že ho utopíte. Už nikdy nebudete meniť batérie: vo vnútri zabudovaný akumulátor s veľkou kapacitou 2000mAh ľahko dobijete z bežnej nabíjačky na mobil, z auta alebo z ľubovoľnej powerbanky. Z jednej bočnej strany je umiestnené tlačidlo na ručné ovládanie, pútko na zavesenie. Z druhej strany silný neodymový magnet na prichytenie napr. na dáždnik alebo inú železnú konštrukciu. Po krytkou magnetu je USB nabíjací konektor. Ľahko si tlačidlom nastavíte farbu, ktorá vám vyhovuje - tá zostane uložená ako východisková. Po ďalšom zapnutí je teda automaticky nastavená. Zmena farieb je veľmi jednoduchá, celkové ovládanie intuitívne.

Súhr vlastností, technické údaje: LED svetlo s príposluchom, spolupracujúcim s produktmi FLACARP vybavené vysielačom príposluchu farba LED svetla: biela, červená, zelená, modrá + farby ako na signalizátoroch FLACARP nabíjací Li-Ion akumulátor 2000mAh dĺžka svitu LED: na plný výkon až 6 hodín, v režime zníženého jasu až 20 hodín (dĺžka svitu je orietnačná, závislá na okolitej teplote a stave akumulátora).

 

Rozmery:

- dĺžka 136 mm

- priemer uprostred 36 mm

- priemer po bokoch pri zátkach 42 mm vodotesná konštrukcia

- odolnosť proti dažďu i krátkodobému potopeniu (pád do vody) uchytenie pomocou silného neodymového magnetu alebo pútka na zavesenie

hmotnosť: 127 g

Špecifikácia
Veľkoobchodný predaj Nie
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.