Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Rybárske vybavenie / Podložky, odháčikovacie madrace

Delphin Podložka s bočnicami duomat (101000350)


Žiadne hodnotenie. Kód: 91513 EAN: 8586018472838 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 %
Podložka s okrajmi Delphin DUOMAT je tou pravou voľbou pre rybárov, ktorí nemajú priestor na nosenie veľkej vaničkovej podložky.
Výrobca: DelphinDelphin
Dostupnosť podľa dodávateľa
33,24 € , plus doprava
(33,24 €/ks)
 
Delphin Podložka s bočnicami duomat (101000350)

Podložka má silné polstrovanie, aby spoľahlivo ochránila úlovok aj tých najväčších rozmerov. Pena, ktorú sme použili na polstrovanie je o 30% hustejšia, a tým je aj pevnejšia ako pri klasických podložkách. Úlovku tak nehrozí poranenie ani na členitom kamenistom podklade. Vyniká kvalitou spracovania použitých materiálov. DUOMAT znamená aj to, že túto podložku môžeme použiť ako štandardnú podložku bez okrajov alebo si môžeme tieto okraje zdvihnúť a zafixovať ich pomocou suchých zipsov, ktoré sa nachádzajú na každom z rohov. Takto vznikne bezpečnejšia podložka s okrajom, ktorá dokáže zabrániť tomu, aby sa váš úlovok dostal mimo podložky a poranil sa. Podložka je vybavená dvoma kovovými kolíkmi a našitými očkami, ktoré slúžia na zafixovanie k zemi počas veterného počasia. Pre tieto kolíky bolo vytvorené aj malé vrecko, a tým pádom sú vždy po ruke. Podložka je vyrobená z rýchloschnúceho materiálu, ktorý sa dá jednoducho očistiť. Práve vďaka jej dômyselnému riešeniu a kvalitnému spracovaniu, získala naša podložka DUOMAT cenu Grand Prix na rybárskom veľtrhu For Fishing 2020 v kategórii: Zaujímavosť veľtrhu.
Podložka s okrajmi DUOMAT je nadštandardná a veľmi kompaktná náhrada vaničkovej podložky, ktorá rybárovi nezaberie veľa miesta pri preprave.

Technické parametre:

Hrúbka matraca: 20 mm
Rozmery plochej podložky: 110 x 60 cm
Rozmer použitia s okrajmi: 90 x 40 cm
Výška okrajov: 10 cm
Transportný rozmer: 60 x 30 x 10 cm

Špecifikácia
Veľkoobchodný predaj Nie
Súbory

Video

Štítky

Y

Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.