Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Camping / Bivaky a prístrešky / Bivaky

Delphin Bivak Panorama One Man (101002535)


Žiadne hodnotenie. Kód: 30069 EAN: 8586018009102 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Delphin PANORAMA OneMAN je cenovo dostupný, no maximálne funkčný bivak, určený pre jedno lehátko.
Výrobca: DelphinDelphin
Dostupnosť podľa dodávateľa
210,68 € , plus doprava
(210,68 €/ks)
 
Delphin Bivak Panorama One Man (101002535)

Delphin PANORAMA OneMAN je cenovo dostupný, no maximálne funkčný bivak, určený pre jedno lehátko. Je ideálnou voľbou pre rybárov, ktorý vyrážajú na svoje výpravy prevažne sami, prípadne nechcú so sebou k  vode nosiť rozmerovo veľké a  ťažké bivaky.

Základným pilierom pre návrh tohto bivaku bola jeho väčšia verzia - PANORAMA TwoMAN, ktorý sa vyznačuje netradičným, no zato veľmi praktickým riešením. Preto sme aj pri modeli OneMAN nahradili klasický úzky vchod a dve okná, ktoré poznáte z väčšiny bivakov, ultra širokým vchodom, ktorý má niekoľko podstatných výhod. Zachováva totiž dokonalý rozhľad na situáciu okolo bivaku, ako keby ste mali na prednej časti obe okná. Navyše je možné bivak oveľa rýchlejšie prevetrať (súčasťou bivaku je aj zadné okno) a taktiež v prípade nutnosti uzavrieť. Vkladanie a vyberanie lehátok je odteraz o level jednoduchšie!

Dvojrebrová konštrukcia bivaku je tvorená hliníkovými rúrkami, ktoré do seba dokonale zapadajú a vytvárajú veľmi pevný základ. Spolu s použitým, kvalitným materiálom tak PANORAMA Eazy OneMAN predstavuje spoľahlivý a stabilný bivak, ktorý bez pochyby zvládne aj silný vietor, či veľký úhrn zrážok. K tomu všetkému prispievajú taktiež kompletne podlepené a následne testované švy.

Svojím rozmerom je bivak ideálny pre jedno lehátko, pričom ostane dostatočne veľký priestor na taškovinu rybára. Ak obľubujte menšie miesta kde sa nezmestia veľké bivaky tak potom je bivak PANORAMA OneMAN ukážkovým partnerom na rybačku. Vďaka malým transportným rozmerom nebude problém bivak preniesť aj na odľahlejšie miesta, kde sa autom nedostanete. Veľkú výhodu bivaku tvorí aj predný šilt, ktorý nie je ako samostatný diel ale vytvára ho prvé rebro konštrukcie. Na prednom šilte sú umiestnené dva FIXRODY uľahčujúce manipuláciu s  prútmi.

V balení je bivak dodávaný spolu so základnou podlahou, ktorú je možné po obvode k stenám upnúť pomocou suchých zipsov. Za účelom pohodlného transportu dostanete k aj bivaku praktické prenosné puzdro s pevnými rukoväťami.

Technické parametre:
Vonk. rozmer: 215x250 cm
Výška bivaku: 145 cm
Dĺžka šiltu: 30 cm
Transp. rozmery bivaku: 100x20x17cm
Hmotnosť bivaku: 6,4kg

Špecifikácia
Váha Hmotnosť 6,4kg
Veľkoobchodný predaj Nie
Štítky

Y

Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
S týmto tovarom kupujú
Fox bivak Frontier X+ (CUM306) Fox bivak Frontier X+ (CUM306) Kód: 92578 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doporučujeme
Skladom do týždňa
Y
840,00 €
Vybrať