Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Prúty a navijaky / Rybárske prúty / Kaprové prúty

Century kaprové prúty C2-D (Command Distance)


Žiadne hodnotenie. Kód: M_73549 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Najnovšie kaprové špeciály s upraveným blankom, určeným predovšetkým pre lov na extrémne vzdialenosti.
Výrobca: CenturyCentury
V ponuke viac variantov
od 759,96 € , plus doprava
Varianty Century kaprové prúty C2-D (Command Distance)
Century kaprové prúty C2-D (Command Distance) 13" 3,75 lb (očka AT Titanium K) Century kaprové prúty C2-D (Command Distance) 13" 3,75 lb (očka AT Titanium K) Kód: 51527 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Skladom na predajni 2 ks
Najnovšie kaprové špeciály s upraveným blankom, určeným predovšetkým pre lov na extrémne vzdialenosti.
799,96 €
Vybrať
Century kaprové prúty C2-D (Command Distance) 13" 3,75 lb (očka Century SiC od vel. 50) Century kaprové prúty C2-D (Command Distance) 13" 3,75 lb (očka Century SiC od vel. 50) Kód: 73549 Doprava zadarmo Doprava zadarmo
Na objednanie
Najnovšie kaprové špeciály s upraveným blankom, určeným predovšetkým pre lov na extrémne vzdialenosti.
759,96 €
Vybrať
Century kaprové prúty C2-D (Command Distance)

Prút Century C2-D (Command Distance) sa zrodil z úspechu Century C2, kedy nás niektorí rybári stále žiadali o výrobu jeho "mocnejšieho" brata. Keď spoločnosť Century prišla na trh s C2, čoskoro sa tento prút stal meradlom univerzálneho prútu, vhodného pre všetky spôsoby lovu. Vďaka jeho skvelým vlastnostiam pri zdolávaní, moderné stavbe blanku, nízkej hmotnosti a rýchlej akcii sa C2 hodí k lovu na väčšine vôd, ako pri brehu, tak vo väčšej vzdialenosti. C2 naďalej zostáva dokonalým univerzálom, však nikdy nebol navrhnutý ako odhodový prút pre lov vo veľkých vzdialenostiach, akými sú prúty Century FMA, SP alebo FMJ. Z toho dôvodu sme na základe požiadaviek rybárov zostrojili C2-D. Tento nový 13 '3,75lb prút je vhodný pre nahadzovanie so 100 až 150g záťažou.

Nechceme sklamať niektoré očakávania hneď od začiatku a preto by sme chceli zdôrazniť, že menej skúsení rybári, ktorí nikdy nenahazovali na veľké vzdialenosti, nebudú s týmto prútom ihneď hádzať do veľkej diaľky. C2-D je určený pre rybárov, ktorí už s nahadzovaním na veľkú vzdialenosť majú skúsenosti, alebo pre rybárov, ktorí lovia v zarastených či závadových vodách a potrebujú pre lov použiť silný prút. Ak plánujete nákup prútu, s ktorým by ste chceli nahadzovať na veľkú vzdialenosť, ale inak väčšinou chytáte len na vzdialenosť do 80m, odporúčame vzhľadom k charakteru prútu použitie háčikov zo silnejšieho drôtu. Napriek tomu, ak ste začiatočníci, nenechajte sa odradiť. Prút C2-D vám vďaka svojim jedinečným vlastnostiam po krátkej dobe trénovanie umožní dosiahnutie extrémne dlhých nahodení.

Pri výrobe spoločnosť Century nedopustila žiadne kompromisy. Použili sme moderné HPR materiály, vďaka čomu je hmotnosť v porovnaní s prútmi predchádzajúcej generácie, ako je napr. FMA 13 ', o 31% nižšia. Prút má menší priemer v koncovej časti ako SP a má klasickú spojku s presahom, oproti reverzné spojke, ktorá je použitá napr. U FMA. Prút má menšiu hmotnosť tiež vďaka osadeniu očkami AT Titanium K v konfigurácii 40 a tiež vďaka špeciálnemu matnému povrchu a sedlu navijaka Alps, ktoré je zdobené laserovo vyrytými logami C2-D.

Ak by ste uprednostnili osadenie štandardnými Century SiC očkami veľkosti 50, po dohovore je možná aj tento variant.

Špička prútu je vyrobená špeciálnou technológiou, zabraňujúca krútenie vlasca. To veľmi rýchlo spoznáte, akonáhle vezmete prút do rúk a ucítite jeho akciu, najmä v špičke prútu, ktorá sa pri ohnutí nekrúti do strán.
Vďaka tomu vlasec pri náhode lepšie prebieha očkami a nekrúti sa. Pobavte sa o tom s vaším predajcom a porovnať vo vašom rybárskom obchode správanie špičky C2-D s inými prútmi!

Materiály HPR zaručujú veľmi rýchlu akciu, ktorá je perfektný pre lov s ťažkými olova a s PVA materiálmi. Vďaka použitiu technológie "Autoclave Technology" pri výrobe blanku, nedochádza u prútu k postupnému mäknutiu a strate pôvodných vlastností, čo je tak typické pre mnoho iných prútov. Preto je C2-D skvelou voľbou pre pretekárov, zvyknuté na intenzívne používanie počas 24-48 hod pretekov, ktorí chcú mať prút, ktorého vlastnosti sa nezmení po mnoho rokov a mnoho odchytaných závodov, počas ktorých nahadzujú s ťažkými PVA vrecká a pančuchami.
Zostrojili sme prút, ktorý má mäkšie a ohybnejšie spodná časť ako FMA, ale zároveň má silnejší špičku. Vďaka tomu sa prút pri náhode lepšie ohýba po celej svojej dĺžke, čo sa hodí tam, kde je zakázané použitie odhozových nástavcov. Nahadzovanie 113 g olovom a 0,35mm vlascom na vzdialenosť 150m je scenár, ktorého možno s týmto prútom ľahko dosiahnuť. To, že vám prút umožňuje nahadzovať iba s vlascom, neobmedzuje jeho možnosti pri nahadzovaní s šokovým nástavcom, kedy je možné dosiahnuť vzdialenosti 180m a viac.

To je však vzdialenosť, na ktorú väčšina rybárov nenahazuje a rozhodne netvrdíme, že tento prút je určený len k lovu na tak extrémne vzdialenosť. Iba chceme povedať, že ak je to potrebné, s Century C2-D jej možno dosiahnuť! 

Špecifikácia
Veľkoobchodný predaj Nie
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
S týmto tovarom kupujú
Sportcarp vlasec Stoner Fluo Purple 0,28 mm 8,1 kg 1750 m Sportcarp vlasec Stoner Fluo Purple 0,28 mm 8,1 kg 1750 m Kód: 89035 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Doporučujeme
Skladom na predajni
17,56 €
Vybrať