Domov / Rybárske vybavenie / Signalizátory záberu / Hlásiče

CarpPro signalizátor záberu Escol (6920-006)


Žiadne hodnotenie. Kód: 91355 EAN: 2000984731103 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Novinka 2022 Novinka 2022 Doporučujeme
Moderný vysoko kvalitný signalizátor od značky CarpPro.
Výrobca: CarpProCarpPro
Skladom na predajni
21,53 € , plus doprava
(21,53 €/ks)
 
CarpPro signalizátor záberu Escol (6920-006)

Tieto signalizátory nie je možné spárovať so žiadnou sadou signalizátorov alebo príposluchom.

Ich puzdrá sú vyrobené v štýlovej čiernej farbe z nárazuvzdorného plastu.

Zapínanie/vypínanie hlásičov a prijímača sa vykonáva pomocou páčkového spínača a funkcie sa ovládajú pomocou tlačidiel. Každý hlásič má 7 úrovní hlasitosti + tichý režim, 8 režimov nastavenia tónu, 5 režimov citlivosti a 12 možností nastavenia farby LED diód. Na prednom paneli sú 4 tlačidlá, pomocou ktorých môžete nastaviť zvuk, tón, citlivosť a vybrať farbu indikátora. LED indikátor je veľmi jasný, je vybavený zväčšenou šošovkou, vďaka čomu je skvele viditeľný ako v noci, tak cez deň. Pri klasickom zábere a padáku sú počuť rôzne zvukové signály. V oboch prípadoch sa rozsvieti kontrolka, ktorá po zábere 20 sekúnd bliká. K dispozícii je funkcia upozornenia na vybitú batériu. Každý alarm má pamäťovú funkciu, ktorá umožňuje zapamätať si všetky aktuálne nastavenia a nekonfigurovať alarm od začiatku pri ďalšom rybárskom výjazde. Signalizátory sú vybavené bočnými ušami, ktoré sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a sú vybavené špeciálnymi západkami pre rýchlu montáž/demontáž. CarpPro Escol sú vybavené konektorom pre svietiace swingery. Majú vysokú odolnosť proti vlhkosti. Hlásiče sú napájané 9V batériou. Trieda ochrany - IP 66.
Možné farebné varianty signalizátora: červená, jasne červená, zelená, jasne zelená, žltá, jasne žltá, modrá, jasne modrá, fialová, jasne fialová, biela, jasne biela.

Špecifikácia
Veľkoobchodný predaj Áno
Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.