Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Novinky

CarpPro sada signalizátorov Ram XD Bite Alarm 3+1 (6930-003)


Žiadne hodnotenie. Kód: 92103 EAN: 92103 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doporučujeme
Moderné vysoko kvalitné hlásiče záberu z TOP segmentu značky CarpPro. Vyrobené v štýlovej čiernej farbe z kvalitného plastu.
Výrobca: CarpProCarpPro
Skladom na predajni 1 ks
171,96 € , plus doprava
(171,96 €/ks)
 
CarpPro sada signalizátorov Ram XD Bite Alarm 3+1 (6930-003)

Pre uľahčenie prepravy a skladovania sú hlásiče dodávané vo vystuženom puzdre, ktoré ich chránia pred poškodením. Sada CarpPro RAM XD obsahuje: hlásiče, príposluch, šnúrku na príposluch a batérie.

Hlásiče sa zapínajú/vypínajú pomocou páčkového spínača a funkcie sa ovládajú pomocou jednoduchých koliesok na prednej strane. Každý hlásič má 7 úrovní hlasitosti + tichý režim, 8 režimov nastavenia tónu, 8 režimov citlivosti a 6 možností nastavenia farby LED. Na prednom paneli sú 4 kolieska, ktoré slúžia na nastavenie zvuku, tónu, citlivosti, výberu farby indikátora. LED diódy sú veľmi jasné, sú perfektne viditeľné ako v noci, tak cez deň. Okrem dvoch horných LED je tu veľký hlavný indikátor 8 LED usporiadaných do kruhu. K dispozícii je funkcia pre upozornenie na nízku úroveň nabitia batérie: po zapnutí alarmu hlavný indikátor ukazuje úroveň nabitia podľa počtu rozsvietených LED. Každý alarm má pamäťovú funkciu - horná dióda svieti 20 sekúnd po zábere. Pokiaľ bol záber v smere k brehu, bliká pravá dióda. Okrem toho sú k dispozícii funkcie "Proti krádeži", "Komunikačný režim", "Tichý režim". V „tichom režime“ nebude alarm po dobu jednej minúty pípať ani vysielať do príposluchu – počas nastavenia prútu po nahodení. CarpPro RAM XD je vybavený konektorom na pripojenie indikátorov záberu. Disponuje vysokou ochranou proti prachu a vlhkosti - IP 66. Možné farebné varianty: jasne fialová, červená, žltá, modrá, zelená, fialová.

K priposluchu je možné pripojiť až 6 signalizátorov CarpPro RAM XD. Prevádzkový dosah prijímača: do 220 metrov. Aktivácia sa vykonáva otáčaním kolieska hlasitosti. Zvuk je regulovaný rovnakým kolieskom. K dispozícii je 5 úrovní + tichý režim. Tón automaticky zvolený na hlásiči je nastavený aj na priposluchu. Na prednom paneli priposluchu sú LED-indikátory záberu Multi-Color zodpovedajúce každému z hlásičov. Funkcia "Pamäť" vám pomôže zistiť, ktorý z hlásičov pípal ako posledný v prípade, že ste záber zmeškali. Farba nastavená na hlásiči sa automaticky nastaví na priposluchu. Indikácia záberov od brehu a ku brehu prebieha pomocou rôznych zvukových signálov a zodpovedajúca dióda bliká. Nechýbajú ani 3 tlačidlá, ktorých stlačením je možné upraviť režimy „Vibrácie“, „Tichý“, „Synchronizácia“ atď. Nechýbajú funkcie „Vymazanie kódov alarmov“, upozornenie na nedostatočné nabitie batérie atď.

Alarmy a prijímač sú napájané 1 batériou 6F22 9V.

Špecifikácia
Podľa spôsobu lovu Podľa spôsobu lovu Lov kaprov
Veľkoobchodný predaj Áno
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Stojí za pozornosť
CarpPro samotný hlásič Ram XD Bite Alarm (6930-005) CarpPro samotný hlásič Ram XD Bite Alarm (6930-005) Kód: 92105 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Doporučujeme
Nie je na sklade
35,96 €
Vybrať