Zaregistrujte sa u nás a získajte automaticky zľavu 7%, prehľad o všetkých novinkách a možnosť získania VIP zľavy.

Domov / Rybárske vybavenie

CarpPro sada signalizátorov Hastam 3+1 + svetlo do bivaku (6900-03)


Žiadne hodnotenie. Kód: 91351 EAN: 2000984725775 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Novinka 2022 Novinka 2022 Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doporučujeme
Hastam - spoľahlivé, ľahko ovládateľné a moderné hlásiče záberu značky CarpPro v sade spolu so svetlom do bivaku.
Výrobca: CarpProCarpPro
Nie je na sklade
187,96 € , plus doprava
(187,96 €/ks)
 
CarpPro sada signalizátorov Hastam 3+1 + svetlo do bivaku (6900-03)

Pre jednoduchú prepravu a skladovanie sú elektronické alarmy dodávané v pevnom plastovom puzdre, ktoré ich chráni pred poškodením. Sada CarpPro Hastam obsahuje samotné hlásiče, príposluch a LED svietidlo. Ich puzdrá sú vyrobené v štýlovej čiernej farbe z nárazuvzdorného plastu.

Zapínanie hlásičov a príposluchu, rovnako ako ovládanie ich funkcií, sa vykonáva pomocou tlačidiel. Valček signalizátora je priehľadný a má podsvietenie zodpovedajúce farbe signalizátora. LED indikátory záberu sú veľmi jasné a dokonale viditeľné ako v noci, tak cez deň. Farebná LED signalizuje klasický záber, biela zase padák. Každý hlásič má 7 režimov nastavenia tónu, 6 úrovní hlasitosti a 4 režimy citlivosti. Na prednom paneli sú 3 tlačidlá, pomocou ktorých upravíte zvuk, tón, citlivosť, prepnutie do "nočného" režimu atď. K dispozícii je nočný režim, pri zapnutí sa zvýrazní valček s diódou. Alarmy CarpPro Hastam sú vodotesné. Vybavené konektorom pre svietiace swingery.

Príposluch je vybavený značkovým pútkom na zápästie. Prevádzkový dosah prijímača je až 150 metrov. Na prednom paneli prijímača sú umiestnené farebné LED indikátory klasického záberu zodpovedajúce každému z hlásičov a pod nimi biele LED signalizujúce padák. Ďalej sú tu 3 tlačidlá na úpravu zvuku, tónu, nastavenie režimov "vibrácie", "tichý", "synchronizácia" atď. Funkcia "anti-krádež", upozornenie na nedostatočné nabitie batérie alarmov a príposluchu atď.

Lampa CarpPro Hastam je určená na osvetlenie bivaku a upozornenie, keď sa spustí konkrétny alarm, tzn. plní funkcie svietidla a prijímača. Má centrálnu LED, ktorá svieti farbou spusteného hlásiča a osem bielych LED diód umiestnených po obvode. Lampa navyše na záber upozorní zvukom. Zapínanie/vypínanie, hlasitosť zvuku pri zábere, úroveň jasu a doba svitu lampy po spustení alarmu sa regulujú zodpovedajúcimi tlačidlami na tele lampy.

Hlásiče a príposluch sú napájané batériami 9V, svietidlo tromi batériami 1,5V AAA.
Frekvencia signálu: 433,92 MHz.
Súprava 3+1: červená, zelená, modrá + príposluch a lampa

Špecifikácia
Veľkoobchodný predaj Áno
Súbory


Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.