Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Rybárske vybavenie / Podložky, odháčikovacie madrace

Carp Expert podložka s pevnými stenami (73756607)


Žiadne hodnotenie. Kód: 94362 EAN: 94362 Po registrácii zľava 7 % Po registrácii zľava 7 % Novinka 2023 Novinka 2023
Táto veľká, cenovo dostupná podložka na kapry s bočnou stenou je súčasťou sortimentu základných pomôcok na ochranu rýb od spoločnosti Carp Expert a zároveň predstavuje skvelý spôsob, ako bezpečne zvážiť svoje úlovky.
Výrobca: OstatníOstatní
Skladom na predajni 1 ks
49,16 € , plus doprava
(49,16 €/ks)
 
Carp Expert podložka s pevnými stenami (73756607)

Moderný lov kaprov a nedravých rýb našťastie urobil z podložiek a kolísky nevyhnutnú súčasť rybárskej výbavy. V husto zarybnených rybníkoch a vodných plochách ukrývajúcich kapitálnych jedincov sa ochrana rýb stala vzhľadom na zvýšený tlak veľmi dôležitou. Ochrana ulovených a následne vypustených rýb sa stala dôležitejšou. Pokiaľ sa podložka nepoužíva, môže dôjsť k poškodeniu vrstvy slizu, ktorá ju chráni pred rôznymi infekciami, ale aj k jej fyzickému poraneniu po zlom skoku. Vďaka veľkosti podložky Carp Expert a jej dostatočne 20 cm vysokým bočným stranám je malá pravdepodobnosť, že by ryba umiestnená v jej strede mohla v okamihu nepozornosti spadnúť na zem.

Rozmery podložky: 40x85 cm

Vnútorná strana podložky disponuje stupnicou na meranie dĺžky ryby, takže na nej môžete rybu zmerať. Spodná strana je sieťovaná, takže po vyfotení a podhodení ryby veľmi rýchlo uschne. Odporúčame ju našim kaprárom, ktorí chcú kaprársku podložku za rozumnú cenu. Predtým, než na ňu položíte svoj úlovok, nezabudnite navlhčiť príslušenstvo na ochranu rýb.

Špecifikácia
Podľa spôsobu lovu Podľa spôsobu lovu Lov kaprov
Veľkoobchodný predaj Nie
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.