Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Testy / CarpPro rybářské křeslo Carp Chair

CarpPro rybářské křeslo Carp Chair

CarpPro rybářské křeslo Carp Chair - Sportcarp    Machino sa pozrel na zúbok svojmu novému kreslu ... Zdar Sportcarp bando, chcel by som vám v pár vetách popísať kreslo Carp Chair od firmy Carp Pro. U vyčkávania na záber je dôležité, aby si človek dokázal kvalitne odpočinúť. A na to som sa zameral pri konzultácii s Davidom Vápeník s ohľadom na má chatrná chrbát. Nie je nič horšie, ako keď človek potrebuje fungovať pri vode a zdraví ho obmedzuje. Pri sedení na pôvodnom kresle mňa chrbát pobolieval, ale po výmene za nové došlo k veľkému zlepšeniu.

Kresielko je polstrované na sedáku a je pokryté moc príjemným semišom. Hlavová opierka (vankúš) je tak akurát vysoká na opretie hlavy. Hlava nie je neprirodzene zdvihnutá. Pozor nebezpečenstvo zaspaní! :) Látka je húževnatá a spoje veľa poctivo prešité cez materiál.


Plastové opierky hlavne oceníte na jeseň a v zime. Je to praktické, pretože kov Zebe na koži. Nedokážem si predstaviť opierať sa v zime celý deň pri vode o kovové madlá :) Jednoduchý a funkčný systém polohovanie si ma získal. V jednoduchosti je sila! Pri zmene uhla polohy chrbta stači ľahko nadlehčit operadla a ľubovoľne si človek nastaví jemu prijemný uhol sedenia.

Konštrukcia kresielka je zo hrubostenné rúrky, takže je naozaj pevná. Pritom si pre mňa až předvapivě uchováva veľkú ľahkosť. Zvary sú ako maľované, takže nehrozí prasknutie. Na to som ako strojár hneď pozeral. Skladanie, či rozkladanie je otázka niekoľkých sekúnd. Jednotlivé diely sú zoskrutkované silnými skrutky.


Stabilitu kresielka zaisťujú teleskopické výsuvné nohy so silnými zámkami. Proti prepadneme nôh do terénu je každá zakončená širokou pätkou. Takže si môžete byť istí, že sa pri vode nebudete gúľať :)

Kreslo Carp Chair hodnotím takto, za málo peňazí hoooodne muziky :)
Je to kvalitný výrobok za super peniaze. Verím, že budete spokojní a dáte mi za pravdu.

Za Sportcarpteam Machino