Využite náš vernostný program a získajte automatické zľavy! Vďaka registrácii sa môžete stať VIP zákazníkom!

Domov / Testy / CarpPro taška Barrow Bag

CarpPro taška Barrow Bag

CarpPro taška Barrow Bag - Sportcarp    Ak hľadáte pevnú, spoľahlivú a priestrannú tašku na kapráriny, David Kolář Vám povie svoj tip, ktorým smerom sa vydať ... Mám tu pre vás veľmi kvalitné Kaprárske tašky od firmy CarpPro a to Barrow Bag, ktorá má rozmery 62 x 31 x 42 cm. Spodná časť je vyrobená z kvalitného tvrdého materiálu, ktorý bráni vode a vlhkosti. Horná časť tašky (veko) je tiež z tvrdého materiálu, takže tašku možno použiť aj ako stolík. Ja osobne používam brolly, kde nie je veľa miesta a taký stolček z tašky sa určite hodí.

Ak tašku ako stolík používate a potrebujete z nej niečo vybrať, je zo strany výklopné veko, ktoré rozopnete a pohodlne vyberiete všetko potrebné.Do tašky sa zastrkují laminátové tyčky, ktoré jej dokonale spevní a nedôjde tak k poškodeniu vecí vnútri.Taška je vyrobená z veľmi kvalitného, tmavo zeleného materiálu a je nepremokavá, ľahko umývateľná, má pevné švy, kvalitné zipsy, ktoré idú ľahko rozopínať a dve bočné vrecká na drobnosti s rozmermi 22 x 22 x 3 cm.Polstrovaný popruh na rameno, ktorý sa dá odopnúť a nastaviť jeho dĺžku. Po stranách 2 polstrovaná pútka na nosenie, ktorá sa bezchybne drží. Táto praktická veľká taška ponúka dostatok priestoru pre všetky veci, ktoré si potrebujete vziať k vode na krátku rybársku výpravu, ale aj na niekoľkodňové vychádzku. Tašku používam a som s ňou maximálne spokojný.

Čo sa týka veľkosti, zmestí sa do nej naozaj veľa vecí. A dnešnej modernej Kaprařina je o veľa veciach a hlavne mať všetko na jednom mieste. Taška je perfektne pevná a veci vnútri sú dobre chránené pred poškodením. Predsa len vo vnútri môže byť rybárske vybavenie za x desiatok tisíc korún ako foťák, hlásiče atd ...

Takže všetkým odporúčam a verím, že budete spokojní, rovnako ako ja.


David Kolář